Soft Books, s.r.o. aktivity o nás kontakt  

O nás

Společnost Soft Books s.r.o. vznikla v roce 1998 a převzala aktivity vytvářené pod značkou Soft Books již od roku 1990. Od roku 1991 se věnujeme publikaci právních předpisů, tedy zákonů, vyhlášek, nařízení vlády atd. Stejně jako celý počítačový svět, i my používáme vždy moderní technologie, které stejně rychle zastarávají. Naše publikační systémy tedy byly postupně v DOSu a šířeny na disketách, později pro Windows 3.1 a nakonec současný produkt pro moderní Windows: Alfa CD. Od roku 2009 navíc provozujeme on-line systém Zákony Alfa9. Oba systémy mají téměř totožný obsah (viz srovnání) a budeme je souběžně rozvíjet. Provozujeme také zpravodajský server zaměřený na oblast legislativy Zprávy Alfa9, který je veřejně dostupný. Zdarma je také náš server Změny zákonů, který sleduje novelizace zákonů a vyhlášek.

Provozujeme také vícejazyčný server CzechLegislation.com, který je zaměřen na zahraniční zájemce o českou legislativu. Uveřejňujeme zde strojové překlady vybraných českých zákonů. Překlady jsou dostupné anglicky, německy, polsky a rusky.

Od roku 2013 je spuštěn unikátní server Změny zákonů, www.zmenyzakonu.cz, který umožňuje prohlížet změněné pasáže v novelizovaných zákonech.

Velký počet spokojených zákazníků nám umožňuje držet spokojených zákazníků nám umožňuje držet nejnižší ceny na trhu a zároveň udržovat vysokou kvalitu bez kompromisů. Tuto strategii se nám daří držet více než dvacet let a budeme jí držet i v dalším období.